Calendario

Agosto. 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

12 Dic 2015 - 22:09:56

Ankara En İyi Boşanma Avukatı

Ankara Boşanma Avukatları
İyi boşanma avukatları dşncelerinizi anlamalıdır. Boşanma davası sreci zordur. Bu sebeplidir ki dava sresince size destek olabilecek bir avukat bulmanız gereklidir. yleyse uzman bir boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Bunun yanında duruşmanız ekişmeli mi veya anlaşmalı mı olacak?
Bununla birlikte boşanma davası nasıl aılır ona da değinelim. Boşanma davaları iki biimde aılabilir. Eğer taraflar ayrılma konusunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak evliliği sonlandırabilirler. Anlaşmalı olarak boşanmanın gerekleşmesi iin evliliğin en az bir sene srmş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden daha az srmş ise taraflar anlaşmalı şekilde ayrılmak iin başvuruda bulunamazlar. Bu durumda ekişmeli tarzda başvuruda bulunmak zorundadırlar. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırmak iin aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni sunmaları gerekmektedir. Bu anlaşma metninin bir boşanma avukatı aracılığıyla kaleme alınması ok iyi olacaktır. Bunun ardından taraflar aile mahkemesine ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini sylemelidirler. ekişmeli tarzda ayrılmak iin bir boşanma gerekesine ihtiya vardır. http://bosanma-avukatlari.ra6.org/2014/02/08/bosanma-davalari/ Bu boşanma nedeninin hakim tarafından kabul edilebilir olması gereklidir. bunun yanında evliliğe son verme sebebinin kanıtlanması lazımdır. Boşanma davasında davacı taraf iddialarını her trl kanıtla kanıtlayabilir. rnek vermek gerekirse fotoğraflar kanıt olarak kullanılabilir. ekişmeli boşanma davası fazlaca uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir avukattan yardım istenmelidir.Boşanma Avukatları kelimesi hi bir zaman aklımıza gzel fikirler getirmez. Bunun nedeni tecrbeler olabilir mi? Avukatların neredeyse hepsi toplumumuzu gzelleştirmek iin avukat olmamıştır. oğu avukat , avukatlık yapmaya finansal sebepler nedeniyle başlamıştır. Bundan dolayı Ankarada boşanma avukatınızı seerken iyi dşnmelisiniz.

Haddinden fazla avukat var. Doğru boşanma avukatını nasıl seeceğim?
Boşanma avukatınızı belirlerken en iyi zm arkadaşlarınızın tavsiyesidir. İkinci yol ise googledan iyi bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yolu seecekseniz bulduğunuz boşanma avukatını tavsiye eden kişiler de aynı şekilde bulacaksınızdır.

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmafuiv147.misblogos.com/Primer-blog-b1/Ankara-En-Ayi-BoAYanma-AvukatA-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)